logo
+90 (312) 229 72 00

Özel eğitim konusunda Türkiye’nin en başarılı kurumlarından olan, uluslararası çapta kabul gören sistemiyle Beyaz Koza okulu; bünyesinde Zihinsel engel tanısı almış çocuklarımız için yetiştirilmiş konusunda uzman öğretmen ve eğitmen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Çocuklarımıza eğitim vermeye ek olarak; velilerimizin de her zaman yanında olduğunu hissettirmeyi arzulayan Beyaz Koza okulu tüm detaylarını internet sitesinden inceleyebilirsiniz!

Vizyonumuz

Beyaz Koza, otizmli bireylerin hayata hazırlanmaları, kendi ayakları üzerinde durabilmeleri ve destek almadan günlük yaşamlarını sürdürebilmelerini için uygulamalı eğitimlerle onları normal bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Misyonumuz

Beyaz Koza, ülkemizde otizmli çocuklara, dünyadaki bilimsel çalışmalar ve yeni yaklaşımların ışığında çağdaş bir eğitim imkanı sunmak ve modern metot ve araçlarla çocuklarımızı hayata hazırlamayı bir misyon olarak kabul etmiş ve kuruluşundan itibaren yenilikler ve başarı kazanmış tekniklerle bu hedefini gerçekleştirmeye odaklanmıştır.

İletişime Geçin! 2021
2-4 Yaş ayıtlarımız devam ediyor. Cumartesi günleri bireysel spor ve akademik dersler için bizi arayın!
İLETİŞİME GEÇİN